X

Pınar Su
Sipariş uygulaması
tüm akıllı telefonlarda!

Yükle

Pınar Su ve İçecek üretimi Premium 400 ml doğal kaynak suyu

Madran’ın zirvesinden gelen, kaynaktaki doğal yapısı bozulmadan ve içeriğindeki mineral dengesi korunarak, yüksek kalite standartlarında çalışan modern dolum tesislerine gelen ve Pınar Su ve İçecek tarafından dolumu yapılan ideal mineral içeriğine ve yumuşak içim özelliğine sahip doğal kaynak suyudur.

Havası sürekli temizlenen ve dışardan hava girişi engellenen dolum hattında en hijyenik koşullarda dolumu yapılır. Kaynaktan doluma kadar her aşamada fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerle ürün güvenliği sağlanır ve korunur.

Analiz raporlarını görmek için tıklayınız.

Pınar Premium Pet, cam görünümlü, sade ve şık tasarımlı yeni ambalajıyla sofralara şıklık katıyor. Etiket arka planında suyun doğal kaynağı pınar görseline yer verilen özel tasarım premium pet şişeler, şimdilik sadece 400 ml ve 1 lt seçenekleri ile tüketicileri ile buluşuyor.

Pınar Su ve İçecek mobil sipariş uygulamasını indirerek tek tık ile dilediğiniz su ve içecek siparişlerinizi uygun fiyatlarla hemen verebilir, sizlere özel kampanya ve indirimlerden hemen faydalanabilirsiniz!

Online sipariş vermek için tıklayın!